День пам`яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.


| Написав: admin
01 12 2020 - 18:54:00


Щороку в останню суботу листопада відзначають «День пам`яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.»

Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам`яті померлих від голоду» в ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі сплановано та проведено комплекс заходів.


Найбільш повчальною та змістовною була тематична експозиція «Пам`ять не вмирає», проведена методистом закладу освіти Тетяною Савенко з учнями першого курсу.

Головним обов`язком сучасного покоління є гідне вшанування пам`яті невинно закатованих комуністичним режимом. Тому учні четвертого курсу склали шану хвилиною мовчання в пам`ять про тих, хто був убитий сталінською репресивною машиною.

[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


ХХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності


| Написав: admin
10 11 2020 - 11:16:279 листопада колектив Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі долучився до написання ювілейного ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності – 2020.

Традиційно його приурочують до Дня української писемності та мови, тож, окрім перевірки орфографії та пунктуації, акція має ще й об’єднуюче значення. Чудова нагода згуртуватись навколо "живого слова», що єднає нас в українську родину.
[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Відбулась вступна відео-конференція представників Ремісничої палати Дрездена та працівників і керівників профтехучилищ в рамках Німецько-українського проєкту


| Написав: admin
28 10 2020 - 10:49:5827 жовтня відбулась вступна відео-конференція представників Ремісничої палати Дрездена та працівників і керівників профтехучилищ в рамках Німецько-українського проєкту з покращення професійно-технічної освіти в Україні.
[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Дистанційне навчання


| Написав: admin
16 10 2020 - 13:11:00Дорогі учні!

У зв'язку з оголошенням карантину в училищі з 19 жовтня по 15 листопада впроваджено дистанційне навчання.

Усі необхідні матеріали ви можете отримати в розділі Дистанційне навчанняКоментарі: 0 LAN_PRINT_1


Волонтерська допомога для воїнів ООС


| Написав: admin
15 10 2020 - 16:56:02


Учні та майстри виробничого навчання Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі приєдналися до волонтерської допомоги для воїнів АТО/ООС. Зокрема, вони, за підтримки фермерського господарства «Колосок», випекли домашнє печиво для тих, хто на передовій. Смаколики будуть доставлені волонтерськими громадськими організаціями військовим.

Щиро дякуємо всім за небайдужість. Ми завжди будемо допомагати тим, хто нас захищає.
[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Урочистості з нагоди Дня працівників освіти та 80-річчя заснування профтехосвіти


| Написав: admin
02 10 2020 - 20:53:49З нагоди Дня педагогічного працівника та 80-річчя заснування профтехосвіти в Тернопільському вищому професійному училищі ресторанного сервісу і торгівлі відбулись урочистості.

[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


З Днем працівників освіти


| Написав: admin
02 10 2020 - 12:01:32


Дорогі колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди нашого професійного свята –
Дня працівників освіти.


У цей день висловлюю слова особливої вдячності всім викладачам, майстрам та працівникам нашої дружньої освітянської родини Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі, які присвятили своє життя благородній справі – бути носієм духовності та виховувати Особистість, надавати якісну фахову підготовку молодому поколінню українців, а отже, бути відповідальними за те, яким буде майбутнє нашої держави.

То ж нехай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, здобутками та перемогами, а Вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров'я та довголіття.

Зі святом, шановні колеги!

Директор Марія ЧашкаКоментарі: 0 LAN_PRINT_1


2 жовтня – День професійно-технічної освіти


| Написав: admin
30 09 2020 - 09:00:08Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі
щиро вітає працівників профтехосвіти
з 80 - річчям системи ПТО.


Зичимо Вам міцного здоров’я, життєвих сил, наснаги, щирої радості, добробуту і здійснення мрій.

Нехай Ваші вихованці стануть яскравими особистостями, справжніми фахівцями, патріотами та справжніми громадянами, які прославлятимуть своїми гідними справами нашу Україну!

З повагою,
Адміністрація училищаКоментарі: 0 LAN_PRINT_1


Участь у Міжнародному дні чистих берегів


| Написав: admin
25 09 2020 - 19:37:27Наше училище вперше долучилося до проведення акції «Міжнародний день чистих берегів - 2020», яка проводиться для попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

Саме сьогодні, 25 вересня 2020 року,  учні групи №11 (професія «електрогазозварник, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування») під керівництвом майстра виробничого навчання Романіва В.М. провели прибирання території навчального закладу.

[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі бере участь у німецько-українському проєкті «Покращення професійно-технічної освіти України за участі Ремісничої Палати Дрездена»


| Написав: admin
21 09 2020 - 14:28:20Мета цього проєкту полягає в тому, щоб зробити внесок до зміцнення професійно-технічної освіти у ремісничій сфері.

Важливим елементом заходів є підвищення кваліфікації українських викладачів або наставників в профтехосвіті. Обмін досвідом для педагогічних працівників та учнів відбуватиметься на місцях в Україні та в навчальному центрі Ремісничої Палати Дрездена. Також участь у проєкті дасть можливість учням освоїти практичні навики на підприємствах Німеччини.

«Шляхом підвищення кваліфікації викладачів і навчання українських майбутніх фахівців професійно-технічна освіта в Україні повинна покращуватись і зміцнюватись, - зазначила директор училища Марія Чашка. Дякуємо за можливість брати участь у важливому проєкті!»Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Перехід на сторінку   <<        >>