Група поглибленої допризовної допрофесіної підготовки юнаків та дівчат


Ось вже понад шість років триває тісна співпраця Тернопільського обласного управління міліції із Тернопільським вищим професійним училищем ресторанного сервісу і торгівлі. Військово-патріотичне виховання учнів - це комплекс заходів щодо формування в них особистісних якостей, необхідних для захисту Вітчизни, духовної та психологічної підготовки зі зброєю в руках захищати Українську державу її територіальну цілісність. Ким би за фахом не стали випускники ВПУ, захисниками Вітчизни вони мають бути в першу чергу.


Ознайомлення зі зброєю

Проект спрямований не лише на практичну підготовку юнаків та дівчат до проходження військової служби, а й широку фізичну і психологічну підготовку до майбутньої військової діяльності та служби в органах правопорядку.


Демонструємо свої вміння

Тому до навчального плану поглибленої допризовної підготовки включені розділи: Статут Збройних Сил України, стройова, тактична і психологічна підготовка, національна безпека України, спеціальна, вогнева і фізична підготовка, військова топографія, основи засобів зв'язку, військово-медична підготовка, цивільна оборона.


Навчання зі зброєю

Навчально-тематичний план поглибленої допризовної підготовки юнаків та дівчат розрахований на три роки і погоджений з обласним військовим комісаріатом, УМВС в Тернопільській області управлінням освіти і науки облдержадміністрації.


Випускники групи поглибленої допризовної допрофесіної підготовки

Навчання у спецгрупі особливо важливим є для молодих людей, котрі, відслуживши в армії, планують продовжити працювати в правоохоронних органах. Добре пам'ятають як викладацький, так і учнівський колективи історію двох братів - Назара та Олександра Сохарів - випускників 2003 року. Навчаючись в профтехучилищі, вони відвідували заняття поглибленої допризовної підготовки, далі - була служба в армії, яка для добре вишколених юнаків здалась не такою вже й важкою. Тож, вже практично особистісно сформованими молодими людьми, вони вирішили присвятити себе праці в органах міліції, починаючи своє кар'єрне зростання з роботи в службі охорони.
Тож залишається тільки побажати, аби дружба правоохоронців та освітян тільки міцніла на користь молоді, бо ж для сьогодення особливо важливими й актуальними є пропагування активного і здорового способу життя, поширення правової грамотності. Адже всі ми мусимо пам'ятати, що саме цій молодій зміні будувати наше спільне майбутнє.